shahrdarbashim.ir

کد خبر: ۱۹۸
سخنگوی سازمان آتش نشانی خبر داد:
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران، از آتش‌سوزی یک پاساژ قدیمی در محدوده بازار تهران خبر داد.
تاریخ انتشار: ۱۴:۳۸ - ۳۱ فروردين ۱۴۰۲
پ

به گزارش شهردار به نقل از مهر، جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش نشانی با اشاره به آتش‌سوزی یک پاساژ قدیمی در محدوده بازار تهران گفت: ساعت ۴:۱۸ بامداد حادثه آتش سوزی یک ساختمان در خیابان سعدی شمالی خیابان جابرزاده به سامانه ۱۲۵ اعلام و در مدت زمان سه دقیقه مأموران سه ایستگاه آتش نشانی با تجهیزات کامل و خودرو‌های پشتیبانی به محل رسیدند.

وی ادامه داد: پس از حضور آتش نشانان مشاهده شد که یک ساختمان هفت طبقه تجاری_ انباری که کاربری اصلی آن در زمینه تولید و فروش پارچه‌های رویه کفش و مصنوعات چرمی بوده و در طبقه همکف آن ۲ مغازه در کنار یکدیگر به وسعت ۳۰ متر دچار آتش سوزی شده است و آتش در همان نقطه به مغازه‌های بالاسری طبقات دوم و سوم نیز سرایت کرده بود.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی با بیان اینکه آتش سرایت کرده به طبقات چهارم و پنجم نمای ساختمان را تحت تأثیر قرار داده بود گفت: اگر حضور به موقع آتش نشانان نبود، شاهد خسارت جدی به این پاساژ بودیم وجود اجناس در راه پله‌ها یکی از معضلات جدی آتش نشانان در زمان آتش سوزی است که می‌تواند باعث کندی عملیات شود به همین منظور از مالکان پاساژ‌های تجاری درخواست داریم از وجود اجناس در مسیر‌ها و راه پله‌ها خودداری کنند.

ملکی با بیان اینکه خوشبختانه این حادثه مصدومی نداشت تصریح کرد: اگر این حادثه در ساعات میانی روز اتفاق افتاده بود، شاهد تلفات جانی بودیم، اما در زمان آتش سوزی فردی در ساختمان نبود. هم اکنون نیز علت آتش سوزی در دست بررسی کارشناسان آتش نشانی است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده
دیگر حوزه ها