shahrdarbashim.ir

کد خبر: ۳۰۳
یک گروه هکری به نام «آنانیموس سودان» امروز (چهارشنبه) از هک وبسایت سازمان بنادر و بندر «حیفا» و وبسایت سازمان اطلاعات و امنیت داخلی (شاباک یا شین بِت) اسرائیل خبر داد.
تاریخ انتشار: ۲۱:۲۲ - ۰۶ ارديبهشت ۱۴۰۲
پ

به گزارش شهردار، به نوشته خبرگزاری آناتولی، این گروه در بیانیه‌ای که در کانال تلگرام خود منتشر کرده، گفته است که به سایت‌های بزرگتری نیز حمله هکری خواهد کرد.

در همین حال روزنامه عبری یدیعوت احارانوت نیز این حمله سایبری را تأیید کرد و نوشت که این حملات باعث از کار افتادگی سرور‌ها شده، اما مدعی شد که اطلاعاتی به سرقت نرفته است.

دیروز (سه شنبه) نیز وبسایت سازمان تروریستی موساد و وبسایت سازمان تأمین اجتماعی رژیم صهیونیستی هدف حمله هکری قرار گرفت.

گروه هکری «آنانیموس سودان» پیش از این بار‌ها اقدام به هک وبسایت‌ها و سیستم‌های مختلف نهاد‌های رژیم اشغالگر کرده است، این گروه در بیستم فروردین نیز اقدام به هک سیستم‌های آبیاری و شرکت پست اسرائیل کرد و پیام «شما هک شده‌اید. اسرائیل ساقط باید گردد» در صفحه‌ها به نمایش درآمد.

پیش از آن نیز در ۱۵ فروردین وبگاه دانشگاه «عبری اورشلیم»، دانشگاه «تل‌آویو» و دانشگاه «بار ایلان» و وبگا‌ه دانشگاه‌های «حیفا»، دانشگاه «بن گوریون» در بئر السبع و دانشگاه تل‌آویو هدف حمله سایبری قرار گرفت و شرکت اسرائیلی «چک پوینت» نیز گزارش داد که این حمله را گروهی موسوم به «آنانیموس سودان» انجام داده است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده
دیگر حوزه ها