shahrdarbashim.ir

کد خبر: ۳۳۰
مدیرعامل سازمان خدمات و مشارکت‌های اجتماعی شهرداری تهران گفت: تا پایان سال گذشته بالغ بر یک هزار متکدی از سطح شهر تهران جمع‌آوری شدند که ۲۵ درصد از این افراد از اتباع بیگانه بوده‌اند.
تاریخ انتشار: ۱۳:۰۱ - ۰۹ ارديبهشت ۱۴۰۲
پ

به گزارش شهردار، احمد احمدی صدر با اعلام اینکه تا پایان سال گذشته نزدیک به هزار نفر از متکدیان جمع آوری شدند، اظهار کرد: این متکدیان در سال گذشته ساماندهی و به نهاد‌های مسئول و مراکز نگهداری تحویل داده شدند.

مدیرعامل سازمان خدمات و مشارکت‌های اجتماعی شهرداری تهران با بیان اینکه امسال جمع‌آوری متکدیان بیش از سال قبل دنبال خواهد شد، خاطرنشان کرد: بنای ما بر این است که تمام متکدیان سطح شهر در سال جاری جمع‌آوری و ساماندهی شوند.

احمدی صدر با اشاره به موانع ساماندهی متکدیان، یادآور شد: متأسفانه دروازه‌های تهران باز است و با این وضعیت اقتصادی و مشکلات ناشی از آن، هرچه جمع‌آوری متکدیان را دنبال کنیم باز هم وارد شهر خواهند شد و باید هم‌افزایی جدی صورت بگیرد تا مشکل به صورت اساسی برطرف شود.

وی تأکید کرد: جمع‌آوری متکدیان توسط شهرداری به تنهایی جوابگو نیست. به طوری‌که تعدادی از متکدیان پس از ساماندهی به وضعیت سابق بازگشته‌اند و از سویی تعدادی افراد جدید از شهرستان‌ها وارد شده و از سویی دیگر اتباع بیگانه به این جمع اضافه شدند.

بر اساس گزارش سایت شهر، مدیرعامل سازمان خدمات و مشارکت‌های اجتماعی شهرداری تهران با بیان اینکه جمع‌آوری کامل متکدیان از سطح شهر به یک اقدام گروهی نیاز دارد، اعلام کرد: ۲۵ درصد از متکدیانی که در سال قبل جمع‌آوری شدند، اتباع بیگانه بوده‌اند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده
دیگر حوزه ها