shahrdarbashim.ir

کد خبر: ۳۴۰
رئیس کمیسیون نامگذاری و تغییر نام معابر و اماکن عمومی شورای اسلامی شهر تهران ازتغییر نام دو معبر جدید در پایتخت خبر داد و گفت: قرار است نام شهید «جانی بِت اوشانا فقی بکلو» و شهید «حمیدرضا الداغی» بر روی معابر پایتخت نقش بربندد.
تاریخ انتشار: ۱۲:۳۷ - ۱۴ ارديبهشت ۱۴۰۲
پ

به گزارش شهردار به نقل از ایسنا، نرگس معدنی پور، با اشاره به بازگشت پیکر مطهر تازه تفحص شده شهید آشوری به وطن اظهارکرد: کمیسیون نامگذاری اماکن و معابر عمومی شهر تهران تصمیم بر نامگذاری یکی از معابر شهر تهران به نام "شهید جانی بِت اوشانا فقی بکلو" سرباز تیپ ۵۵ هوابرد ارتش جمهوری اسلامی ایران و از شهدای گرانقدر اقلیت‌های مذهبی گرفته است.

رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران همچنین با اشاره به شهادت یکی از شهروندان در سبزوار در دفاع از دو زن جوان که مورد مزاحمت چند مرد قرار گرفته بود، گفت: نام یکی از معابر شهر تهران مزین به نام شهید عفت و غیرت حمیدرضا الداغی خواهد شد. این شهید در یکی از معابر شهری سبزوار پس از آنکه تعرض کنندگان به دو دختر جوان را مورد تذکر لسانی قرار می‌دهد، به منظور دفاع از همشهریان خود وارد درگیری شده که طی آن مورد اصابت ضربات سلاح سرد قرارگرفته و به فیض عظیم شهادت نائل شد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده
دیگر حوزه ها