shahrdarbashim.ir

کد خبر: ۳۹۱
رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران:
رییس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران گفت: از ۷۲ زون ورزشگاه آزادی فقط ۸ زون نیازمند مقاوم‌سازی است و مابقی زون‌ها از نظر سازه‌ای ایمن هستند.
تاریخ انتشار: ۱۰:۴۸ - ۱۰ خرداد ۱۴۰۲
پ

به گزارش شهردار، علی نصیری رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران در جمع خبرنگاران و درباره وضعیت ایمنی ورزشگاه آزادی اظهار کرد: درخصوص وضعیت ایمنی استادیوم آزادی بزرگنمایی‌های بسیاری صورت گرفته است، باید تأکید کنم تصاویری که در فضای مجازی و در خصوص ایمنی ورزشگاه آزادی منتشر شده مربوط به فینیشینگ این ورزشگاه است و هیچ ارتباطی با وضعیت سازه‌ای ندارد.

وی با اشاره به اقدامات صورت گرفته در خصوص ایمن سازی ورزشگاه گفت: مرکز تحقیقات وزارت راه و شهرسازی ارزیابی‌های لازم را انجام داده است و مطابق با گزارش کتبی این مرکز از ۷۲ زون ورزشگاه آزادی فقط ۸ زون نیازمند مقاوم سازی هستند و مابقی زون‌ها از نظر سازه‌ای ایمن هستند.

نصیری با بیان اینکه از چند ماه پیش تمامی زون‌های ناایمن مسدود شده اند، یادآور شد: محلی که ناایمن بود اکنون تبدیل به کارگاه ساختمانی شده است. برهمین اساس در حال حاضر درخصوص ورزشگاه آزادی ابهام زدایی شده است و دقیقا مشکل به صورت شفاف بیان شده، همچنین محل‌هایی که دارای برخی مشکلات بودند نیز اصلاح شده است.

رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران در پایان خاطرنشان کرد: در محل‌هایی که تماشاگران در ورزشگاه آزادی مستقر می‌شوند هیچ نگرانی بابت ایمنی و سازه‌ای وجود ندارد.

 امروز دربی صد و یکم (فینال جام حذفی بین استقلال و پرسپولیس) از ساعت ۱۹:۴۵ دقیقه در ورزشگاه آزادی برگزار می‌شود. / شهر

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده
دیگر حوزه ها