shahrdarbashim.ir

کد خبر: ۴۲۱
مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران از حل مشکل کارت بلیت‌های منزلت تا ۱۵ خردادماه جاری خبر داد.
تاریخ انتشار: ۱۴:۳۹ - ۱۱ خرداد ۱۴۰۲
پ

به گزارش شهردار، مسعود درستی در مورد زمان رفع ایرادات شارژ کارت بلیت منزلت گفت:سازمان فناوری اطلاعات شهرداری تهران باید در این زمینه و چگونگی رفع این مشکل پاسخ دهد.

وی با بیان اینکه ما در مترو و در قسمت بلیت با مشکل خاصی روبرو نیستیم و تنها شاید سامانه کند بود، افزود: تلاش می‌کنیم که با راه اندازی سیستم‌های جدید و دستگاه‌های پز جدید این مشکل را مرتفع کنیم.

درستی ادامه داد: در حال حاضر به جز مشکل شارژ کارت بلیت منزلت که باید سقف آن ارتقاء یابد دیگر مشکلی نیست. هرچند که ممکن است گاهی با کندی مقطعی سیستم و سامانه نیز مواجه باشیم.

مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران در مورد زمان رفع این ایراد گفت: دوستانمان در سازمان فناوری شهرداری تهران اعلام کردند که تا ۱۵ خرداد ماه جاری این مشکل نیز حل خواهد شد.

به گزارش ایسنا، چندی پیش نیز مهدی پیرهادی یک عضو شورای اسلامی شهر تهران به برخی مشکلات در شارژ کارت‌های منزلت شهروندان اشاره کرده و گفته بود: در ایستگاه امام خمینی (ره) شاهد شکل گیری صف طولانی برای شارژ کارت‌های خاص ویژه منزلت بودم که شهروندان در تشریح مشکلات به موضوعاتی همچون عدم امکان دریافت پول نقد برای شارژ این کارت‌ها و همچنین لزوم خالی شدن کارت‌ها برای شارژ مجدد بودند، البته بخشی از این مشکلات ناشی از تقلیل وظایف پیمانکار و بخشی مربوط به سازمان فاوا است. / ایسنا

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده
دیگر حوزه ها