shahrdarbashim.ir

کد خبر: ۴۷۸
معاون امور مناطق شهرداری تهران گفت: فضا‌های بی دفاع شهری نباید تبدیل به جولانگاه معتادان شود و مناطق باید به فوریت نسبت به پاکسازی و ایجاد فضای امن و مناسب شهری برای عموم شهروندان اقدام کنند.
تاریخ انتشار: ۱۴:۴۹ - ۱۳ خرداد ۱۴۰۲
پ

به گزارش شهردار، عباس شعبانی معاون هماهنگی و امور مناطق شهرداری تهران در بازدید از نواحی منطقه ۱۲ گفت: فضا‌های بی دفاع شهری نباید تبدیل به جولانگاه معتادان شود و مناطق باید به فوریت نسبت به پاکسازی و ایجاد فضای امن و مناسب شهری برای عموم شهروندان اقدام کنند.

وی ادامه داد: منطقه ۱۲ قلب پایتخت است و باید اقدامات صورت گرفته در این منطقه به گونه‌ای باشد که شهروندان ساکن و در حال تردد در این منطقه، زیبایی را در این محله‌ها که گذشته بلدیه هستند حس کنند.

شعبانی در ابتدای بازدید با حضور در میدان محمدیه از لزوم رسیدگی جدی به وضعیت انهار و پیاده رو‌های خیابان مولوی خبر داد و افزود: متأسفانه اقدامات صورت گرفته در حوزه عمرانی و خدمات شهری در خیابان مولوی مطلوب و مورد رضایت نیست و شهردار منطقه ۱۲ باید تدابیر ویژه‌ای در این راسته اتخاذ کند.

معاونت هماهنگی و امور مناطق افزود: در برخی از معابر پایتخت شاهد احداث نهر عرضی و طولی هستیم و لازم است ضمن مطالعات کارشناسی و استفاده از نظرات مشاورین پروژه‌های عمرانی نسبت به احداث کانیو اقدام شود تا ضمن کاهش هزینه‌ها مشکلات نظافت انهار نیز کاهش یابد.

شعبانی با تاکید بر ایجاد شهری چشم‌نواز و عاری از هرگونه نازیبایی‌های بصری افزود: رنگ آمیزی دیواره‌های شهری، شستشوی مستمر سطل‌های زباله، اصلاح و بازسازی پیاده روها، لایروبی مستمر انهار و سایر اقدامات حوزه نگهداشت شهر باید در رئوس فعالیت‌های نواحی قرار گیرد.

معاون شهردار تهران در ادامه ضمن بازدید از سنگ فرش میدان بهارستان گفت: سنگ فرش میدان بهارستان وضعیت مطلوبی را دارا نیست و شهرداری منطقه ۱۲ باید به فوریت نسبت به اصلاح وضعیت فعلی این معبر اقدام نماید.

شعبانی خاطر نشان کرد: باید تلاش کنیم تهدید‌ها را به فرصت‌های مطلوب برای خدمات رسانی بهتر به شهروندان تبدیل کنیم و شهری پر تلاش و سرزنده را پیش روی شهروندان قرار دهیم.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده
دیگر حوزه ها