shahrdarbashim.ir

کد خبر: ۵۲۱
رئیس ستاد نوسازی ناوگان و اسقاط خودرو‌های فرسوده با اشاره به طرح کلید به کلید تاکسی‌های فرسوده، گفت: براساس این طرح قرار است ۱۰ هزار دستگاه تاکسی فرسوده در کشور با خودرو نو جایگزین شود.
تاریخ انتشار: ۲۲:۰۴ - ۲۰ خرداد ۱۴۰۲
پ

به گزارش شهردار به نقل از سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران، مهران سالاریه با اشاره به طرح کلید به کلید جایگزینی تاکسی‌های فرسوده گفت: بر اساس این طرح قرار است ۱۰ هزار دستگاه تاکسی فرسوده در کشور با تسهیلات ۱۰۰، ۱۲۰، ۱۵۰ و ۲۰۰ میلیون تومانی جایگزین شوند.

وی افزود: ۴ هزار و ۵۰۰ متقاضی تا ۲۸ اسفند ماه سال گذشته نسبت به واریز وجه اقدام کرده‌اند که از این تعداد تا‌کنون ۲ هزار نفر تاکسی جایگزین گرفتند.

رییس ستاد نوسازی ناوگان و اسقاط خودرو‌های فرسوده با بیان در این طرح جایگزینی تلاش شده تا مالکان تاکسی‌ها در کمترین زمان ممکن، خودرو جایگزین را دریافت کنند، اظهار داشت: بدین ترتیب متقاضیان پس از پذیرش خودرو فرسوده خود در مراکز اسقاط به شرکت ایران خودرو برای دریافت تاکسی جدید معرفی می‌شوند و خودرو خود را دریافت می‌کنند.

وی با بیان اینکه در مرحله فعلی این طرح، خودرو جایگزین سورن پلاس خواهد بود اظهار داشت: در مرحله نخست طرح جایگزینی تاکسی‌های فرسوده سال ۱۴۰۲، آن دسته از مالکان تاکسی‌های فرسوده که سال گذشته در طرح جایگزینی ثبت نام کرده و تا ۲۸ اسفند ماه ۱۴۰۱ نسبت به پرداخت وجه اقدام کرده‌اند، هرچه سریعتر برای قرارگیری در فرآیند تحویل خودرو با هماهنگی تاکسیرانی مربوطه به مراکز اسقاط سراسر کشور مراجعه کنند.

سالاریه افزود: براساس برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته تا پایان تیرماه ۲۵۰۰ دستگاه تاکسی جدید جایگزین تاکسی‌های فرسوده خواهد شد و به زودی شرایط و نحوه تکمیل ثبت نام سایر متقاضیان این طرح اعلام می‌شود.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده
دیگر حوزه ها